کمپرسور فشار قوی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. کمپرسور فشار قوی

 کمپرسور فشار قوی

در مقاله کمپرسورهای هوای فشرده یاد شده است که در نوعی طبقه بندی نوعی از کمپرسورها کمپرسور فشار قوی می باشد.

این نوع کمپرسورها مناسب صنایعی می باشد که به فشارهای بسیار بالای هوا تا مرز ۵۰۰ اتمسفر (بار) نیاز دارند.

در مقاله کمپرسورهای هوای فشرده پیستونی رفت و برگشت ذکر شده است که فشار تولیدی کمپرسورهای پیستونی بیشتر از بقیه کمپرسورها می باشد.

علاوه بر آن در مقاله کمپرسورهای هوای فشرده اسکرو ذکر شده است که با بسته شدن مسیر خروجی کمپرسور جریان مثبت یا منتهی شدن آن به یک مخزن فشار تولیدی بیشتر و بیشتر می شود.

در نتیجه کمپرسورفشار قوی اغلب از نوع کمپرسور جریان مثبت و عمدتا از نوع پیستونی می باشد.

 کمپرسورهوای فشرده اسکرو فشار قوی نیز موجود می باشد اما معمولا این نوع کمپرسورفشار قوی , راندمان کمتری نسبت به مدل های پیستونی دارند اما برای کار مداوم و دبی بالاتر مناسب می باشند.

های فشار قوی 1 - کمپرسور فشار قوی

موارد استفاه از کمپرسور فشار قوی

در مقاله کمپرسورهای هوای فشرده ذکر شده است که انتخاب کمپرسور باید بر اساس نیاز باشد , استفاده از کمپرسورهای فشار قوی تنها در صنایعی می باشد که نیاز به فشار هوای بسیار بالا داشته و شرایط آن صنعت کاملا توانایی کشش فشار هوای بسیار بالا را داشته باشد که از این صنایع می توان به صنایع سیمان و تولید مصالح ساخت و ساز به جهت تست و افزایش مقاومت مصالح استفاده شود.

علاوه بر آن از کمپرسورفشار قوی در فشرده سازی و ذخیره هوا و گازهای صنعتی می باشد .

برای استفاده از کمپرسورهای فشار قوی به جهت فشرده سازی گازهای صنعتی باید از مناسب بودن کمپرسور انتخابی برای حمل و فشرده سازی گاز مورد نظر اطمینان حاصل کرد . برای اطلاعات بیشتر به مقاله کمپرسور گازهای صنعتی رجوع کنید.

معایب کمپرسور فشار قوی

کمپرسورفشارقوی معمولا از نوع پیستونی می باشد و این قضیه به دلیل فرآیند رفت و برگشت پیستون ها ایجاد سر و صدای بسیاری می کند.

علاوه بر ان این کمپرسورها مدل بدون روغن ندارند و برای صنایع حساس به روغن اصلا مناسب نیستند.

همانطور که در مقاله کمپرسورهای هوای فشرده پیستونی رفت و برگشت نیز این موارد ذکر شده و علاوه بر آن ها هزینه بالاتری دارند و شرایط نگهداری آن ها کمی سخت تر می باشد .

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مربوط به کمپرسورهای هوای فشرده در سایت شرکت بهسام مراجعه نمایید.و یا جهت سفارش این محصول به بخش سفارشات و خرید محصول مراجعه و یا از طریق تماس با کارشناسان بهسام در ارتباط باشید.

فشار قوی پیستونی 600x430 - کمپرسور فشار قوی

نتیجه گیری

چنانچه قصد خرید کمپرسور فشار قوی دارید , حتما باید به اصالت محصول خریداری شده تان وجه نمایید , چراکه این نوع کمپرسورها کارهای بسیار سنگینی را انجام می دهند و قیمت آن ها نسبتا بالا می باشد.

پس حتما باید به اصالت محصول خریداری شده توجه نمود. شرکت بهسام بازار با تجربه و تخصص بالا در زمینه قطعات صنعتی می باشد که یک خرید خوب را برای شما تضمین می کند .

کارشناسان و مشاوران بهسام به طور تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات مشترین می باشند.

فهرست
تماس بگیرید