فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو

فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو

در مقاله قطعات کمپرسور اسکرو در مورد فیلتر غبارگیرکمپرسوراسکرو تا حدودی توضیح داده شد و گفته شد که فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو وظیفه جداسازی ذرات معلق در هوای ورودی به کمپرسور را بر عهده دارد .

فیلترغبارگیرکمپرسوراسکرو , معمولا از جنس الیاف های پلی استر و یا فایبر گلس می باشد و اهمیت استفاده آن در جلوگیری از رسوب گیری اتصالات و خود کمپرسور می باشد.

علاوه بر این تحت فشار هوای فشرده غبار ها می توانند خرد شوند و هم به مخرن اسیب زده و هم به دیگر قطعاتی که به طریقی با هوای فشرده در ارتباط می باشند می توانند آسیب بزنند؛ به همین طریق فیلتر غبارگیرکمپرسور اسکرو می تواند بسیار اهمیت بالایی داشته باشد .

فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو معمولا در ابعاد ۵۰ در ۵۰ سانتی متر ارائه می شود و قیمت گذاری آن معمولا بر اساس جنس الیاف استفاده شده در انجام می شود .

همچنین هرچه فشردگی متریال استفاده شده در این فیلتر ها بیشتر باشد در نتیجه ی آن قیمت بالاتر و جداسازی بهتری در ان صورت می گیرد .

غبارگیر کمپرسور اسکرو - فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو

تعویض فیلتر غبار گیر کمپرسور اسکرو

فیلتر غبارگیرکمپرسور اسکرو مانند هر فیلتر دیگری طول عمر خاصی دارد و پس از مدتی راندمان کاری خود را از دست میدهد .

معمولا فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو در بازه زمانی بین ۶۰۰ الی ۱۰۰۰ ساعت کاری باید تعویض شود , البته کیفیت هوای ورودی به کمپرسور باید به طور مرتب توسط واحد مراقبت چک شود و در صورت کاهش واضح کیفیت باید این فیلتر را تعویض کرد .

باید حتما توجه کرد که فاسد شدن فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو می تواند باعث افت فشار در سیستم و آسیب زدن به کمپرسور می شود .

علاوه بر این با تمام شدن طول عمر فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو به درون کمپرسور سرایت کرده و باعث از بین رفتن روغن کمپرسور شده و با رسوب کردن می توانند باعث داغ کردن کمپرسور و همچنین تخریب قطعات کمپرسور شود .

در نتیجه این فیلتر حتما به موقع تعویض شود و کیفیت هوای ورودی به کمپرسور حتما به طور مرتب چک شود .

شرکت بهسام , بسیار معتبر بوده و با قرار دادن رضایت مشتری در ارجحیت , قطعات صنعتی با بهترین کیفیت و قیمت را را ارائه می دهد .

برای مشاهده لیست دیگر قطعات کمپرسور هوای فشرده می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه فرمایید.

با کلیک بر روی نام هریک از قطعات نامبرده در لیست می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه فرمایید و اطلاعات بیشتری را در آن باب کسب نمایید .جهت سفارش می توانید با کارشناسان و نمایندگی ها در ارتباط باشید.

دیگر فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو 600x483 - فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو

چرا فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو را از هلدینگ بهسام خریداری کنیم ؟

 • دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت
 • دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 • دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 • قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 • پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 • راندمان نسبی بالای قطعات نسبت به بقیه رقبا
 • استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت
فهرست
تماس بگیرید